Ką mokame?
Reikia patogios ir akį traukiančios internetinės svetainės? Prašom. Pasakykite savo poreikius, ir mes parengsime keletą pirminių svetainės šablonų. Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį ir mes tobulinsime iki reikiamo rezultato.
Jūsų interneto puslapį suprogramuosime pagal moderniausias egzistuojančias technologijas (mysql, php, python, javascript programavimo kalbos, flash programavimas). Kartu su puslapiu sukursime turinio valdymo sistemą, leisiančią Jums bet kada ir iš bet kur prisijungus prie interneto atnaujinti Jūsų internetinį puslapį.
Studija „Inverse“ visuomet pasirengusi padėti pakoreguoti Jūsų internetinį puslapį, pritaikyti jį naujiems poreikiams. Už abonentinį arba valandinį mokestį nuolat prižiūrėsime Jūsų internetinį puslapį, atnaujinsime bei suteiksime papildomų funkcijų.
Siekdami taupyti Jūsų brangų laiką, pateikiame klausimyną į kurį vertėtų atsakyti prieš susisiekiant su mumis dėl projekto įgyvendinimo. Atsakykite į klausimus, kurie pateikti prie dominančios užduoties, išsaugokite ir išsiųskite adresu info@inverse.lt.